У Києві розповіли як перетворювати знання в уміння їх використовувати

CGO6jM-Xp88

14 грудня, з благословіння Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, у конференц-залі Українського центру ендокринної хірургії та трансплантології, було проведено другий семінар-практикум на тему: «Основи організації соціальної та місіонерської діяльності на парафії». Семінар проводився для активної православної молоді, яка хотіла навчитися організовувати соціальні, благодійні та місіонерські проекти. Можливість цьому повчитися дали співробітники Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань.

Як розповів ведучий семінару протоієрей Владислав Діханов курс навчання охоплює приблизно 6-7 занять. Особливість семінарів полягає у тому, що його учасник отримує не просто чергові знання, які не знайдуть застосування в житті. Завдяки методу навчання, коли знання подаються через ігри та практичні завдання, кожен учасник у результаті отримує досвід, використовуючи який можна чітко ставити цілі, визначати завдання та знаходити ресурси для втілення своїх ідей в реальності.

Юлія ОСІПЕНКО