На склад Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань Деснянським благочинням було доставлено 2,5 тонни гуманітарної допомоги

IMG_1008

16 березня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на продуктовий склад Центру гуманітарної допомоги  Синодального відділу було доставлено 2,5 тонни гуманітарної допомоги від приходів Деснянського благочиння, а саме від Свято-Троїцького храму, храму свв. мчч. Адріана і Наталії, храмів на честь ікон Божої Матері «Всецариця» та «Цілительниця», храму св. мч. Трифона, храму св. Миколи Святоші  та храму св. Миколи Чудотворця.

IMG_1011

Таким чином продовжується реалізація акції «Добрий Киянин» і склад Центру гуманітарної допомоги вже 4-тий тиждень Великого посту поповнюється продуктами, зібраними під час поминальних субот храмами міста Києва.

Єпископ Ірпінський Климент, вікарій Київської Митрополії зазначив, що у дні поминальних служб у храмах Української Православної Церкви особливо моляться за тих, хто загинув під час бойових дій. Тому організована акція спрямована на те, щоб не тільки нашою молитвою, але й справами милостині допомогти тим людям, які постраждали у результаті бойових дій на сході. Кожен прихожанин, прийшовши суботнього дня до храму, для того щоб пом’янути своїх рідних та близьких, зробив внесок на нужди народу.

Марія ГУРСЬКА