ВІННИЦЬКА ЄПАРХІЯ. Священики відвезли українським бійцям допомогу від парафіян та смачні подарунки від дітей.

Днями клірики Вінницької єпархії УПЦ протоієреї Анатолій Кузнєцов і Олексій Волков повернулися з чергової поїздки у зону АТО. Крім душпастирської місії священики виконували роботу волонтерів. З вантажем теплого одягу, медикаментів та продуктів, зібраних благодійниками та парафіянами, вони побували у Федорівці, Світличному, Артемівську, де розташований Перший добровольчий мобільний шпиталь, а також …

ВІННИЦЬКА ЄПАРХІЯ. Священик вручив грамоти лікарям-добровольцям

20 грудня у м. Києві представник Вінницької єпархії УПЦ, співробітник єпархіального відділу з душпастирської опіки ЗС України протоієрей Олексій Волков взяв участь у святкуванні першої річниці Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова.

ВІННИЦЬКА ЄПАРХІЯ. Передала допомогу пораненим бійцям у Військовому медичному Центрі.

18 грудня представники єпархіального відділу з душпастирської опіки Збройних Сил України протоієреї Олексій Волков та Анатолій Кузнєцов передали допомогу від Вінницької єпархії для поранених бійців АТО, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Вінницькому військовому медичному клінічному центрі Центрального регіону.