КІРОВОГРАДСЬКА ЕПАРХІЯ. Допомога переселенцям.

news_big_271284 березня, в рамках благодійного проекту «Допоможи ближньому», з благословення архієпископа Іоасафа, керівник єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієрей Андрій Бобрик передав матеріальну допомогу, а саме: одяг, взуття та дитячі іграшки, для родин-переселенців зі Сходу України через співробітників Кіровоградського обласного штабу по переселенцям, які звершують збір різної допомоги для сімей, котрі змушені були переїхати із зони АТО. Весь одяг, взуття і дитячі іграшки були пожертвуванні вірянами Спасо-Преображенського Кафедрального собору.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: Кіровоградскої єпархії