КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. У Деснянському благочиннi духовенством проведено низку соціальних Пасхальних заходів

6b276fb1-1b41-4f1c-894b-10bb1611c9713 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Деснянському благочиннi було проведено низку соціальних заходів.

Так, благочинний Деснянського благочиння протоієрей Димитрій Григорак разом зі священиками Свято-Троїцької парафії м. Києва відвідали:

1) Київський спеціалізований будинок ветеранів війни та праці, громадян похилого віку Деснянського району м. Києва, в якому проживають більш 90 громодян похилого віку;

2) Первинну організацію № 4 Українського Товариства Сліпих (УТОС) Деснянського району м. Києва, яка опікується понад 432 інвалідами по зору;

3) Об’єднання громадян багатодітних сімей Деснянського району м. Києва «Велика Родина», в якій нараховується понад 75 сімей;

4) Раду ветеранів при ЖЕК № 306 у Деснянському районі, в якому обслуговуються близько 1000 ветеранів, вдів та інвалідів Другої світової війни;

5) Ветеранську організацію Деснянського району м. Києва в микрорайоні ЖЕК №310 по вул. Каштанова, в якій опікуються понад 120 учасниками війни та інвалідами.

Священики привітали усіх вiдвiдуваних зі святом Світлого Христового Воскресіння та передали пасхальні подарунки.

Також, спільно з Деснянською спілкою ветеранів Афганської війни, були відправлені пасхальні подарунки для бійців 12-го батальйону ЗСУ у м. Артемівськ Донецької областi.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695. Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу.

За матеріалами сайту: Київської Митрополії