КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Представники Бишівського благочиння на Світлому тижні відвідали соціальні установи району

06 травня 2016 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, благочинний Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) з групою волонтерів, що працюють у відділі соціально-благодійницького служіння благочиння, відвідав з пасхальними подарунками соціальні установи Макарівщини.

КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Парафії Другого шевченківського благочиння передали бійцям та мирним жителям Донеччини пасхальні подарунки

6 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Другого шевченківського благочиння провів благодійну акцію по зібранню допомоги бійцям АТО.

КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Волонтери «Нашої Лепти» передали допомогу багатодітним сім’ям Києва та бійцям АТО

6 травня Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань провів пасхальну акцію «Кожен день Світлої седмиці Христу – «Сонцю правди» присвятимо!». У рамках благодійного проекту «Наша Лепта» до акції долучились і волонтери парафії на честь святителя Миколая Чудотворця (при Київській міській клінічній лікарні №17).