БІЛОЦЕРКІВСЬКА ЄПАРХІЯ. Пасха в єпархії.

thumb_DSC_0247У день Світлого Христов митрополит Августин відвідав ув’язнених Білоцерківської виправної колонії №35, де звершив молебень. Владика привітав ув’язнених зі святом та освятив пасхальні кулічі.

Цього дня з благословення митрополита Августина священики разам із церковним активом відвідали хворих у трьох лікарнях у м. Білій Церкві. Вони вітали медперсонал та хворих з Пасхою, співали пасхальні піснеспіви, дарували іконки, а діти підносили крашанки.

3 травня, голова Соціального відділу Білоцерківської єпархії відвідав будинок для престарілих у селі Озерній Білоцерківського району. Священик всіх привітав зі святом Пасхи, окропив святою водою жителів будинку, поспілкувався з ними, подарував їм крашанки та паски.

За матеріалами сайту: Білоцерківської єпархії