КОНОТОПСЬКА ЕПАРХІЯ. Кожен день Світлої Седмиці Христу – «Сонцю Правди» присвятимо!

UPC_5498_КопироватьПід час Світлої Седмиці, по благословінню Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія та Преосвященнішого єпископа Романа, в містах та селах Конотопської єпархії пройшли благодійні пасхальні акції. Зокрема, настоятелі та прихожани храмів єпархії відвідали наступні заклади: Будинок-інтернат для дітей з розумовими відхиленнями м. Конотопа, Будинок-інтернат для людей похилого віку смт. Вороніж Шосткинського р-ну, дитяче відділення ЦРЛ м. Путивля та м. Кролевець, психоневрологічний інтернат с. Будища Глухівського р-ну (відвідав Керуючий єпархією єпископ Роман), Тубдиспансер м. Шостки, спеціалізовану школу-інтернат с. Шалигіно, Центр реабілітації дітей-інвалідів м. Шостки, притулок для людей похилого віку «Покровський притулок» м. Середино-Буда а також виправні колонії у м. Конотопі та с. Гамаліївка. Під час відвідування було проведено пасхальні молебни, освячено паски, поставлені святкові вистави та роздані подарунки. Також були проведені зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, одинокими людьми похилого віку та учасниками АТО.

За матеріалами сайту: Конотопської єпархії