КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Допомога вимушеним переселенцям зони АТО

2 червня парафії Кладовищенського благочиння Києва з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія провели збір матеріальної допомоги людям, що залишилися без даху над головою. До благодійної акції долучились також Православні катехізаторські курси.

СУМСЬКА ЄПАРХІЯ. В Охтирку завітали діти з Донбасу

30 травня 2016 року діти з Мар’їнки і Красногорівки завітали до Охтирки для участі в святкуванні Дня захисту дітей. Школярі з Донбасу прийшли до Покровського собору де їх зустрів настоятель протоієрей Євгеній Сопіга. Розказавши діткам про історію храму та обрітення Охтирської чудотворної ікони Божої Матері та взагалі про православну віру, …

БОРИСПІЛЬСКА ЄПАРХІЯ. Парафія святих Бориса і Гліба опікується мешканцями центру соціального обслуговування смт. Димер

30 травня настоятель храму ссв. Бориса і Гліба м. Вишгорода протоієрей Димитрій Денисенко разом з благодійником-парафіянином Миколою Гриб черговий раз відвідали людей похилого віку в Вишгородському районному територіальному центрі соціального обслуговування, стаціонарне відділення постійного проживання, що розташоване в смт Димер. Усі отримали пакунки з солодощами, продуктами харчування тощо.