БОРИСПІЛЬСКА ЄПАРХІЯ. Парафія святих Бориса і Гліба опікується мешканцями центру соціального обслуговування смт. Димер

phoca_thumb_m_img_266530 травня настоятель храму ссв. Бориса і Гліба м. Вишгорода протоієрей Димитрій Денисенко разом з благодійником-парафіянином Миколою Гриб черговий раз відвідали людей похилого віку в Вишгородському районному територіальному центрі соціального обслуговування, стаціонарне відділення постійного проживання, що розташоване в смт Димер. Усі отримали пакунки з солодощами, продуктами харчування тощо. Настоятель звернувся зі словами підтримки і втіхи, побажав кожному мати надію на Божу милість, бо Господь завжди допомагає тим, хто щиро звертається до Нього та відкриває свої серце.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26001052744448 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: Бориспільскої єпархії