КІРОВОГРАДСЬКА ЄПАРХІЯ. Хрещення новонароджених немовлят-сиріт

news_big_303806 липня керівник єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння і ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Андрій Бобрик звершив Таїнства Хрещення і Миропомазання над новонародженими немовлятами, Григорієм, Софією і Єгором, від яких, вже офіційно, відмовились батьки в Кіровоградській обласній дитячій лікарні.

Після хрещення імена цих дітей були записані у спеціальний синодик для постійного поминання за богослужінням. З цього моменту за них можна вже молитись в Церкві з надією та те, що Господь подарує їм справжніх батьків, котрі будуть цінувати їх і любити.