ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ. Сім’ям загиблих воїнів АТО передано матеріальну допомогу

Уже не вперше громада Хрестовоздвиженського храму села Ощів допомагає українським воїнам, збирає матеріальну допомогу, продукти, піклується про сім’ї загиблих АТОвців із Ощева. З благословення настоятеля Хрестовоздвиженського храму села Ощів священика Романа Світлика церковною громадою села було зібрано понад тисячу гривень для сімей загиблих Володимира Павлюка та Олександра Міхєєва. На ці …

КІРОВОГРАДСКАЯ ЄПАРХІЯ. Служіння онкохворим дітям

2 серпня керівник єпархіального відділу Благодійності та соціального служіння, протоієрей Андрій Бобрик разом із волонтерами Уляною, Костянтином, Діаною та Ірою відвідали дітей гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

МУКАЧЕВСКАЯ ЕПАРХИЯ. Жестовый язык детям Закарпатья.

«Слышать сердцем» не изменяет своим традициям и даже в сезон летних каникул работает над популяризацией жестового языка. Совсем недавно руководителя школы Анну Андреевну Блощинскую пригласили в детский духовно-просветительский лагерь «Капелька любви», который располагается в живописном Мукачевском районе Закарпатской области.