ПОЛТАВСЬКА ЄПАРХІЯ. Хворі діти отримали духовну підтримку

З благословення митрополита Филипа,  співробітники єпархіального відділу соціального служіння та благодійності відвідали хворих дітей у Полтавській обласній  психіатричній лікарні ім. А. Мальцева та у Полтавському обласному тубдиспансері.

ПОЛТАВСЬКА ЄПАРХІЯ. Зі словом Божим до ув’язнених

З благословення митрополита Филипа, співробітники єпархіальних відділів  соціального служіння та благодійності і співпраці з правоохоронними органами та закладами виконання покарань разом зі священиками за узгодженням з Полтавським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України, відвідали ув’язнених у колонії м. Полтави та селища Божківське.

ОДЕССКАЯ ЕПАРХИЯ. В епархии 138 нуждающихся получили гуманитарную помощь

14 сентября 2016 года, по благословению митрополита Агафангела, в Координационном центре Одесской епархии по оказанию гуманитарной помощи была оказана продуктовая помощь 138 семьям, в том числе вынужденным переселенцам из восточных областей Украины и нуждающимся одесситам.