ПОЛТАВСЬКА ЄПАРХІЯ. Хворі діти отримали духовну підтримку

57da84fc75535З благословення митрополита Филипа,  співробітники єпархіального відділу соціального служіння та благодійності відвідали хворих дітей у Полтавській обласній  психіатричній лікарні ім. А. Мальцева та у Полтавському обласному тубдиспансері.

Священики Полтавської єпархії систематично відвідують хворих дітей.

«Такі зустрічі мають велике значення для маленьких страдників, – ділиться думками ключар Петро-Павлівської церкви у м. Полтаві, протоієрей Андрій Сімон. –  Адже спілкування зі священиками, можливість чути Слово Боже завжди  благодатно впливає на їхнє самопочуття.»

Такі духовні зустрічі з наймолодшими прихожанами будуть відбуватися і у подальшому.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу.

За матеріалами сайту: Полтавської єпархії