«Любити справи милосердя…»

20161027_13202627 жовтня Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань, в рамках місії «Милосердя та Примирення» та співробітництва з Міжнародною благодійною організацією «Diakonie Katastrophenhilfe», був доставлений черговий транш гуманітарної допомоги у Горлівську та Луганську єпархії.

Цього разу до співробітництва також долучились керівники та персонал  ще двох Синодальних установ Української Православної Церкви – Відділ у справах сім’ї та Відділ зовнішніх церковних зв’язків.

Довготривалою виявилась підготовка до цієї дуже очікуваної події, але все ж таки допомога була доставлена до нужденних. 1976 продуктових та гігієнічних наборів буде розповсюджено серед мирних громадян Горлівської та Луганської єпархій УПЦ, що знаходяться на непідконтрольній території, серед яких, насамперед, малюки, діти від 3-хроків, поодинокі та престарілі люди, інваліди, багатодітні сім’ї та матері-одиночки.

Дуже дякуємо всім небайдужим до справ милосердя – міжнародним організаціям, постачальникам і перевізникам, військовим та всім тим, хто сприяє цієї місії.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу.