МИКОЛАЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Священику потрібна допомога

golubУвечері 27 жовтня настоятель храму великомучениці Катерини Миколаєва протоієрей Ігор Голуб і його дочка Олена постраждали від вибуху котла, після чого священнослужитель опинився в реанімації.

Зараз, милістю Божою, загроза для життя минула. Відновилися життєві функції, проведена операція, необхідна для лікування опіків. Стан поступово поліпшується, але в цілому — важкий. Ще необхідно тривале лікування, хірургічне втручання для усунення переломів. Тому дякуємо всім небайдужих людей, які молилися Богу, допомагали матеріально і відгукнулися на прохання про поширення цієї інформації і просимо не залишати ваших зусиль.

Миколаївська єпархія просить віруючих не залишати молитви за важкохворого протоієрея Ігоря, отроковицю Олену та їх близьких.

Отець Ігор старанно намагався виконувати заповідь про любов до Бога і ближніх — займався будівництвом храму, трудився, здійснюючи богослужіння, проводив престольні свята, як і кожен священик. Дбав про благоустрій храму. Наприклад в храм була доставлена ​​частинка мощей святої великомучениці Катерини. З частинкою мощей батюшка відвідував важких хворих, які не могли піти в храм, так що вони теж могли поклонитися великій святий. При храмі проводилися зустрічі православної молоді, і інші заходи для прихожан (наприклад до Дня сім’ї). Також отець Ігор допомагав людям і в матеріальних проблемах — трудився у відділі благодійності. В цьому році до Дня знань батюшка привіз подарунки дітям в лікарню, а сліпим дітям подарував книги Святого Письма шрифтом Брайля для незрячих.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу допомога о. Ігорю.

За матеріалами сайту: Миколаївської єпархії