ЗАПОРІЗЬКА ЄПАРХІЯ. Привітання в Новомиколаївській спецшколі-інтернат

2 січня, священик Андрій Антонюк, настоятель храму на честь Зимненської ікони Матері Божої с. Новосоленого, завітав до Новомиколаївської спецшколи-інтернату.

Священик привітав із наступаючими святами Різдва Христового та Нового року та звернувся до всіх присутніх з привітанням: «Бажаю усім нам у новому році, щоб Господь, торкаючись сердець, дав силу, надію та натхнення жити за принципом не «як вийшло», а по заповідям Божим, і щоб Богомладенець Іісус вклав в наші серця добрі наміри, які змінять нас на краще і які додадуть нам радості, впевненості в наших силах та здійснення добрих надій». Священик також передав діткам подарунки для творчих робіт та засоби особистої гігієни, які були куплені прихожанами храму.

За матеріалами: Запорізької єпархії