ГОРЛІВСЬКА ЄПАРХІЯ. Парафіяни храму допомогли п’ятнадцяти дітям з малозабезпечених сімей Часів Яру

Соціальна акція «Добро починається з тебе» проходила протягом січня в Борисо-Глебском храмі Часів Яру. Парафіяни збирали одяг, взуття та продукти харчування, щоб передати їх в сім’ї, які опинилися у важких життєвих ситуаціях.

В кінці січня настоятель храму священик Олег Кручинін і фахівець із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Наталія Фурса відвідали кілька багатодітних та малозабезпечених сімей.

Всі зібрані парафіянами речі були розподілені серед нужденних мешканців Часів Яру і селищ. В цілому одяг і взуття від прихожан храму отримали п’ятнадцять дітей.

За матеріалами: Горлівської єпархії