ОДЕСЬКА ЄПАРХІЯ. В Одесі священик УПЦ причастив укладених в жіночій колонії та їх дітей

Співробітник соціального відділу Одеської єпархії УПЦ відвідав ув’язнених Чорноморській жіночій виправній колонії.

21 березня 2018, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, клірик Свято-Олексіївського храму священик Андрій Полещук відвідав колонію № 74 та передав гуманітарну допомогу засудженим та їх дітям, повідомляє сайт Одеської єпархії.

На прохання співробітників даного виправної установи, отець Андрій причастив ув’язнених колонії. Також, від імені Одеської єпархії Української Православної Церкви, священик передав ув’язненим гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування.

У Чорноморської колонії № 74 перебувають засуджені жінки, які відбувають покарання вперше. Ця в’язниця – одна з двох в Україні, де вони можуть перебувати разом з дітьми до досягнення ними трирічного віку.

Як повідомляв СПЖ, вихованці недільної школи в Одесі влаштували концерт для ув’язнених.

За матеріалами: СПЖ