БОРИСПІЛЬСЬКА ЄПАРХІЯ. Священик передав благодійну допомогу українським воїнам на Схід України

Настоятель парафії Успіння Божої Матері села Морозівка ​​Барішівського району протоієрей Миколай Брега, Який відомій різноманітнімі благодійнімі проектами, передавши благодійну допомогу Українським воїнам, что захіщають нашу незалежність на Сході України.

ХЕРСОНСЬКА ЄПАРХІЯ. “Малюкам з Будинку дитини надано благодійну допомогу”

23 березня 2018 року, з благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, Відділом благодійності та соціального служіння Херсонської єпархії Української Православної Церкви було надано благодійну допомогу Херсонському обласному Будинку дитини. Для оздоровлення дітей єпархією був переданий апарат для інгаляцій, а також памперси, дитяче харчування і фрукти.

СУМСЬКА ЄПАРХІЯ. “У Всесвітній день боротьби з туберкульозом благочинний відвідав дітей туберкульозного відділення”

24 березня 2018 року, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, з благословення Високопреосвященнішого Євлогія, архієпископа Сумського і Охтирського, керівник Больницького відділу Сумської єпархії протоієрей Василь Коровец відвідав дітей туберкульозного відділення Сумської дитячої міської клінічної лікарні. Батюшка відслужив молебень за здоров’я дітей, передав від імені Його Високопреосвященства благословення і побажання скорішого …