ОДЕСЬКА ЄПАРХІЯ. “Молодіжний актив Іверського монастиря надав допомогу родині, яка постраждала від пожежі в с. Полянецьке Савранського району Одеської області”

29 березня 2018 року, з благословення Високопреосвященнішего Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, Молодіжний актив Іверського монастиря надав допомогу родині, яка постраждала від пожежі в с. Полянецьке Савранського району Одеської області.Валерія Окорокова, мати трьох дітей, живе одна. Зовсім недавно у них згорів будинок з усім майном і документами, при цьому наймолодша …

ЗАПОРІЗЬКА ЄПАРХІЯ. В Веселовській ЦРЛ здали кров для онкохворих дітей

28 березня в рамках благодійного проекту «Любов милосердствує» в Веселівської ЦРЛ проведена акція зі збору донорської крові, в якій взяли участь духовенство Веселовського благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Олександром Мурашко, парафіяни храмів району, віруючі Веселовци, які не залишилися байдужими до проблем онкохворих дітей .