СУМСЬКА ЄПАРХІЯ. Благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки»

Традиційно у Вербну Неділю у Сумській єпархії проводиться загальноєпархіальна благодійна акція «До Світлого Дня – світлі вчинки»: вихованці недільних шкіл продають вироби власного виготовлення і  пісну випічку, а виручені кошти будуть відправленні на лікування онкохворих дітей, про що повідомляє інформаційний ресурс Сумської єпархії.

СУМСЬКА ЄПАРХІЯ. У Вербну Неділю проведено благодійний ярмарок

1 квітня 2018 року на вулиці Соборній біля Спасо-Преображенського кафедрального собору проведено благодійний ярмарок, у якому взяли участь парафіяльні недільні школи та культурно-мистецькі дитячі заклади Сум. Для відвідувачів були представлені різні вироби, виготовлені дітьми на заняттях гуртків, а також пісна домашня випічка та консервація. Сестринство милосердя Сумської єпархії на чолі …

КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. “Столична парафія на честь великомученика Пантелеімона провела благодійну акцію для лікування онкохворих дітей”

1 квітня, у Неділю ваій, Вхід Господній в Єрусалим, парафія на честь великомученика і цілителя Пантелеімона Дніпровського благочиння провела благодійний ярмарок після святкового богослужіння.