БЕРДЯНСЬКА ЄПАРХІЯ. Православна благодійна акція «До Святого Дня — добрі вчінкі»

В цьому році, в дні Великого Посту вперше православною громадою Свято-Казанського храму смт. Якимівка була організована I-а благодійна акція «До Святого Дня — Добрi вчінкі».

У Казанському храмі, а також в аптеках, які знаходяться на території селища були встановлені спеціальні гуртки з логотипом акції для збору пожертвувань, які призначені для лікування дітей-інвалідів з діагнозом «дитячий церебральний параліч який супроводжується епілептичними нападами». Збиралися пожертвування і для Богдана Лисюка (діагноз якого «остеогенна саркома третьої стадії»).
За підсумками акції загальна сума зібраних коштів склала 9997 грн. 87 копійок.
В даний час оргкомітет формує список медичних препаратів, які будуть придбані за зібрані кошти і передані дітям які страждають тяжкими недугами.
Ця акція буде проводитися і в наступному Великому посту і сподіваємося що серця добрих відгукнуться на заклик Православної Церкви, і ми разом, спільними зусиллями зможемо допомогти НАШИМ дітям!

За матеріалами Бердянської єпархії