ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄПАРХІЯ. Відділ благодійності та соціального служіння закупив медичні препарати для онкогематологічного відділення

26 квітня 2018 року Відділ благодійності та соціального служіння Івано-Франківської єпархії УПЦ закупив та передав медичні препарати для онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ЄПАРХІЯ. Біля Спасо-Преображенського храму Івано-Франківська годують безпритульних та знедолених

За благословенням Преосвященнішого єпископа Івано-Франківського та Коломийського Тихона, організацією Відділу благодійності та соціального служіння єпархії та підтримкою небайдужих вірян від 3 березня 2018 року біля Спасо-Преображенського храму м. Івано-Франківська (вул. Чорновола, 6) щосуботи о 14.00православні віряни годують гарячими обідами безпритульних та знедолених.