Київська єпархія надала допомогу понад 17 тис. вимушеним переселенцям

Його Блаженство наголосив, що за 2015 рік окрім традиційних напрямків благодійності була значно розвинена робота з переселенцями зі Сходу та військовими, які звершують службу в зоні збройного конфлікту, а також перебувають на лікуванні у лікарнях України.

«Близько 200 тон речей, 1000 тон продуктів харчування було зібрано парафіями Київської єпархії протягом звітного року та передано на потреби людей, постраждалих від бойових дій на території України», – відзначив Предстоятель. Як приклад активної соціальної роботи, Блаженніший владика навів збір гуманітарної допомоги на парафії на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» у Бабиному Яру. Незважаючи на неодноразові підпали протягом року, парафіяни зібрали близько 20 тис. грн на потреби вимушених переселенців зі сходу України.

Читайте також: КИЇВ. Кияни опікують родини переселенців: віруючі УПЦ продовжують допомагати постраждалим зі Сходу

Його Блаженство також відзначив значну благодійну роботу, організовану кліриком Київської єпархії протоієреєм Захарієм Керстюком в рамках Міжнародної гуманітарної місії «Милосердя без кордонів». Її зусиллями до зони збройного протистояння було відправлено 52 вантажівки і 23 мікроавтобуси з продуктами харчування та речами загальною вагою 1064 тони на суму більше 20 млн.грн.

Була також відзначена діяльність Центру гуманітарної допомоги у Києво-Печерській Лаврі, волонтери якого за останній рік видали десятки тисяч харчових наборів, засобів особистої гігієни, одягу та інших необхідних речей більш ніж 17 тис. вимушеним переселенцям.

В рамках одного з проектів Єпархіального соціального відділу «Добрий Киянин» була надана допомога 2 тис. сімей, що складає близько 12 тис. чоловік – сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.