У міжнародний день інвалідів Церква не забула інвалідів-переселенців

P1170907

3 грудня у рамках Міжнародного дня інвалідів Голова Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов відвідав Центр для вимушених переселенців у селі Войково Згурівського району Київської області. Жителі центру переважно люди похилого віку, інваліди та жінки з неповнолітніми дітьми.

Під час зустрічі отець Владислав провів духовну бесіду з переселенцями і відслужив молебень. Також для людей були привезені продуктові набори. По завершенні зустрічі було зроблено колективне фото.

Нагадаємо, що Центр для вимушених переселенців було відкрито у липні 2014 року у зв’язку з початком бойових дій на сході України при безпосередній участі Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань. За весь час існування центру в ньому проживало близько 90 осіб.

Юлія ОСІПЕНКО