Священнослужителі єпархії відвідали Ужгородську залізничну лікарню

21 січня в дні попразднства Богоявлення до стаціонарних відділень залізничної лікарні м. Ужгород з благословіння Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, настоятель стаціонарного храму на честь святих Рівноапостольного Князя Володимира та Рівноапостольної Княгині Ольги, що діє при вказаній лікарні – протоієрей Василій Міщак та протоієрей Іван Магурський окропили хрещенською водою …

Духовенство Подільського благочиння привітало дітей з вадами зору з Богоявленням

19 січня, в день Богоявлення, духовенство Подільського благочиння з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія привітало дітей з вадами зору у столичній школі-інтернат. Священики розповіли дітям про свято Хрещення Господнього і окропили святою водою. Також були окроплені водою всі навчальні класи.

Благочинний Оболонського благочиння з нагоди свята Хрещення Господнього відвідав столичну лікарню

20 січня з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Оболонського благочиння Північного київського вікаріатства протоієрей Володимир Терещук відвідав Київську міську клінічну лікарню № 8 з нагоди свята Хрещення Господнього.

Клірик Київської єпархії відвідав військовий госпіталь у місті Ірпінь

9 січня, в день свята Хрещення Господнього, настоятель храму великомученика Пантелеймона міста Ірпінь священик Андрій Іваненко звершив на парафії Божественну літургію та чин Великого освячення води.