Місія «Милосердя без кордонів» влаштувала низку вистав для дітей зони АТО

Міжнародна гуманітарна Місія «Милосердя без кордонів», яку очолює священик Української Православної Церкви протоієрей Захарія Керстюк, в період з 28 лютого по 4 березня 2016 року організувала серію концертів для дітей, що проживають у населених пунктах вздовж лінії розмежування зони АТО.

ОДЕССКАЯ ЕПАРХИЯ. В епархии была оказана помощь 200 семьям переселенцев и нуждающихся одесситов.

7 марта по благословению митрополита Агафангела, в Координационном центре Одесской епархии по оказанию гуманитарной помощи была проведена очередная благотворительная акция, во время которой 185 семей вынужденных переселенцев из восточных областей Украины и нуждающихся одесситов получили продуктовые наборы. Также 13 семьям была оказана финансовая помощь в размере 25000 гривен.

КІРОВОГРАДСЬКА ЄПАРХІЯ. Допомога воїнам АТО

Напередодні Великого посту велике місце у житті вірних Української Православної Церкви Кіровоградської єпархії  займають справи милосердя. Громада Новомиргородського благочиння не стала винятком. 8 березня прихожанами Свято-Миколаївського собору м. Новомиргорода й храмів Різдва Пресвятої Богородиці с. Турія та Листопадово було зібрано гуманітарну допомогу українським військовим, що перебувають у зоні АТО. Питаннями …

КІРОВОГРАДСЬКА ЄПАРХІЯ. Священники відвідали районний інтернат для пристарілих людей та інвалідів

3 березня священики Новомиргородського благочиння ієрей Ярослав Кушнірчук  та ієрей Богдан Каплун відвідали районний інтернат для пристарілих людей та інвалідів. Духовенство продемонструвало літнім людям документальний фільм, який розкриває основні віхи земного життя Пресвятої Владичиці нашої Богородиці. Важливе місце в зустрічі зайняла тема Великого посту, який настане найближчим часом.