МУКАЧІВСЬКА ЄПАРХІЯ. До дітей, які позбавлені батьківського піклування завітала Свалявська молодіжка

Свалявське молодіжне братство імені святителя Іоанна Шанхайського разом з вихованцями Недільної школи, яка діє при Свалявському Свято-Тройце-Кирило-Мефодіївському жіночому монастирі 8 квітня з благословення владики Феодора відвідали обласний будинок дитини, який знаходиться у м. Свалява.

МУКАЧІВСЬКА ЄПАРХІЯ. Благодійний центр кафедрального собору Ужгорода допоміг міському будинку людей похилого віку

Днями, у день свята Благовіщення, керівник та волонтери центру «Спаси і сохрани», який діє при кафедральному Свято-Хресто-Воздвиженському соборі, відвідали Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування з подарунками для стареньких.

ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ. Хата сиротам – від Церкви, влади та громади

Дітям з Рожищенщини, в яких один за одним померли батьки, всім миром збирають гроші на власне житло. Біда спіткала багатодітну родину Кузьмич з села Михайлин Рожищенського району. 9 дітей залишились круглими сиротами. Спочатку помер батько, а  через  сорок днів після його смерті відійшла у кращий світ і ненька. Два довгих …