КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Парафії Другого шевченківського благочиння передали бійцям та мирним жителям Донеччини пасхальні подарунки

JbNOY3wZNtE6 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Другого шевченківського благочиння провів благодійну акцію по зібранню допомоги бійцям АТО.

Так, стараннями парафій благочиння було зібрано Пасхальні подарунки та передані через Дарницьку самооборону пораненим бійцям та мирним жителям Маріуполя.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695. Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу.

За матеріалами сайту: Київської митрополії