КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Благочинний Деснянського благочиння взяв участь у районному заході до Дня донора

wpid-снимок-экрана-2016-05-13-в-22.05.04_edit.png-624x41413 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак взяв участь у заході, присвяченому Дню донора.

Більше 200 деснянців прийшли до Центральної поліклініки Деснянського району, щоб здати кров та врятувати життя сотень хворих людей, поранених бійців АТО. Організатори акції – Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України та Управління охорони здоров’я Деснянського району.

Після здачі крові на донорів чекала трапеза, яку забезпечили учасникам заходу настоятелі Свято-Троїцького храму протоієрей Димитрій Григорак, храму святих мучеників Адріана та Наталії протоієрей Роман Матюшенко, храму на честь ікони Матері Божої «Всецариця» протоієрей Василій Герелюк.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695. Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу.

За матеріалами сайту: Київської митрополії