РІВНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ. Надала матеріальну допомогу хворим дітям

a90ff56403e3cd83375ff9ed11c727cc

Відділ соціального служіння Рівненської єпархії Української Православної Церкви передав матеріальну допомогу хворим дітям, які проходять лікування у відділенні медико-соціальної реабілітації Рівненської дитячої обласної лікарні.

14 найскладніших пацієнтів різного віку, що перебувають на лікуванні у відділенні медико-соціальної реабілітації Рівненської дитячої обласної лікарні, страждають різними захворюваннями від народження. Вилікувати їх в Україні у їх рідних практично немає можливості. Але, маючи достатньо коштів на придбання медикаментів, можна полегшити їхній біль і продовжити їм життя.
«Конверти з грошима, які зібрали небайдужі віруючі Української Православної Церкви – це лише маленька частинка допомоги. Навколо проблем цих сімей потрібно об’єднуватися всьому суспільству», – коментує керівник відділу соціального служіння Рівненської єпархії УПЦ, протоієрей Василь Начева. Священик особисто знайомий з більшістю дітей, у багатьох був удома, тому про матеріальні складнощі сімей, в яких виховуються хворі діти, знає не з чуток.
Крім матеріальної допомоги, Рівненська єпархія УПЦ організувала імпровізований концерт. Керівник архієрейського хору «Воскресіння», Олександр Одинець, підібрав кілька яскравих великодніх піснеспівів, які хор виконав перед дітьми і їх батьками.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695. Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу.

За матеріалами сайту: Рівненської єпархії