КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Допомога вимушеним переселенцям зони АТО

20160529_121901

2 червня парафії Кладовищенського благочиння Києва з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія провели збір матеріальної допомоги людям, що залишилися без даху над головою. До благодійної акції долучились також Православні катехізаторські курси.

Слід зазначити, что на адресу курсів надійшло прохання про допомогу від настоятеля і волонтерів парафії на честь чуда Архистратига Михаїла в Хонах, що у селі Ново-Михайлівка Мар’їнського району Донецької області. Протягом 8 років в при храмі діє Будинок милосердя. В результаті військових дій багато людей похилого віку з різних сіл східної України залишилися без житла і вимушено перебувають у притулку. На даний момент під опікою парафії знаходиться 30 осіб, 15 з яких важко хворі.

Благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго разом з волонтерами катехізаторських курсів перерахували зібрані кошти на рахунок Будинку милосердя села Ново-Михайлівка.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26001052744448 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За материалами сайту: Кладбищенского благочиния