КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. В рамках проекту «Наша Лепта» волонтери організували відпочинок для вихованців духовно–просвітницького центру Хмельниччини

В рамках благодійного проекту «Наша Лепта» 4-5 червня волонтери організували дводенний відпочинок для вихованців духовно–просвітницького центру, що діє при Свято-Воскресенському храмі містечка Віньківці Хмельницької області (настоятель – протоієрей Михаїл Варахоба).

ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ. Сім’ї загиблих в зоні АТО Захисників Батьківщини отримали матеріальну допомогу з нагоди Дня захисту дітей

Традиційно, на початку літа, а саме 1 червня в нашій державі відзначається Міжнародний день захисту дітей. З благословення Високопреосвященнішого Ніфонта Митрополита Волинського і Луцького, при молитовній підтримці Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Камінь-Каширського парафії Камінь-Каширського благочиння долучилися до матеріальної підтримки дітей-сиріт.

Продуктовая помощь была доставлена в Ровеньки

В Ровеньковское епархиальное управление 25 мая трудами Синодального отдела УПЦ по социально-гуманитарным вопросам был доставлен груз гуманитарной помощи на сумму около 400 тыс. грн. Средства были собраны всеми приходами Украинской Православной Церкви.