Українська Православна Церква підтримала солдатських вдів спільною молитвою біля пам’ятника Матері-вдові.

1467022698-5624У Києві, у столичному парку “Перемога” у єдиного в Україні пам’ятника Матері-вдові, 26 червня відбувся молебень, приурочений до Міжнародного дня вдови.

Молебень очолив голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі ЗСУ митрополит Августин (Маркевич). Молитовно підтримати сім’ї військовослужбовців прийшли більше ста чоловік і нацгвердейці України.

“Наша Церква пам’ятає вітхозавітне вчення про те, що потрібно опікуватися вдовицями. На жаль, тепер у нас в країні з’явилися нові вдови: жінки, які залишилися без мужів через бойові дії на сході України. Тяжким гріхом вважається образити вдову чи сироту. 1467022814-9614Ми допомагаємо їм як духовно, так і матеріально”, – зазначив митрополит Августин.

Голова сектору опіки учасників бойових дій при Синодальному військовому відділі УПЦ протоієрей В’ячеслав Яковенко додав, що в цей день у парку Церква молилася про мир в Україні, зміцнення матерів, вдів і сиріт, які залишилися без синів, чоловіків і батьків.

“На молебні було близько 50-ти сімей загиблих воїнів. Ми раді були бачити всіх небайдужих, хто хотів помолитися разом з нами і попросити у Бога миру на нашій землі”, – резюмував протоієрей В’ячеслав Яковенко.

Після молебню гостей чекала солдатська кухня та виступи учасників Свято – Георгіївського міжнародного православного фестивалю культури і творчості.

Нагадаємо, що Міжнародний день вдів відзначається з 2011 року за ініціативи ООН.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: УНІАН