КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. У Білогородському благочинні було організовано відпочинок для дітей з малозабезпечених сімей і родин учасників АТО

DSC01384-viУ період з 04 по 14 липня 2016 року в Білогородському благочинні Київської єпархії, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та архієпископа Макарівського Іларія, було організовано черговий літній відпочинок для вихованців недільних шкіл, а також для дітей з малозабезпечених сімей і родин учасників АТО.

Цьогоріч місцем відпочинку став дитячий оздоровчий табір “Шоколад”, який знаходиться на березі Чорного моря у селі Сергіївка Одеської області.

Крім активного пляжного відпочинку, насиченого різними розважальними заходами, діти також мали можливість узяти участь у цікавих екскурсіях до Одеси та Білгород-Дністровської фортеці.