ОДЕСЬКА ЄПАРХІЯ. Інваліди регіону об’єдналися за спільною молитвою

12 серпня 2016 року в Свято-Успенському чоловічому монастирі Одеси митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел прийняв групу інвалідів-візочників, які проходять реабілітацію в санаторіях Одещини. Гості обителі прибули на зустріч з архієреєм на чолі з керівником громадської організації «Одеська обласна організація інвалідів «Інваліди Надії В Майбутнє» О.Н.Луц, щоб за традицією помолитися про …

КИЕВСКАЯ ЕПАРХИЯ. Продуктовая помощь неимущим в галерее «Соборная»

11 августа, в помещении галереи «Соборная» была осуществлена благотворительная акция раздачи продуктов для пожилых и неимущих и людей. Продуктовый набор включал в себя выпечку (пирожки), сладкий рулет, хлеб и минеральную воду.

РІВНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ. На джерелі святої праведної Анни стартував З’їзд дітей з обмеженими можливостями

«Через служіння ближньому досягається служіння БОГУ» – таку назву має перший З’їзд людей із обмеженими можливостями, що організовує Рівненська єпархія. Понад 30 родин, котрі виховують діточок з обмеженими можливостями, вранці 11 серпня приїхали на джерело святої праведної Анни, що у селі Онишківці Дубенського району.