КРЕМЕНЧУГСЬКА ЕПАРХИЯ. Принесём праздник в детский дом

В праздник Преображения Господа Бога и Спаса нашего Иисуса Христа, православным братством святителя Николая Чудотворца при Свято-Троицкой церкви г.Кременчуга была организована благотворительная акция “Принесём праздник в детский дом”.

КИЇВСЬКА ЄПАРХІЯ. Прес-секретар Макарівського вікаріатства відвідав дітей поранених українських військовиків і вимушених переселенців, які перебувають на реабілітації в Італії

21 серпня, перебуваючи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на конференції, присвяченій соціальній роботі, у місті Ріміні (Італія) прес-секретар Макарівського вікаріатства Київської єпархії архімандрит Філарет (Єгоров) зустрівся з групою дітей з України, для яких було організовано реабілітаційний відпочинок.