ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ. З Камінь-Каширської округи УПЦ знову поїде допомога для військовиків ЗСУ у зону АТО

Парафіяни громад Камінь-Каширського благочиння Волинської єпархії УПЦ знову зібрали чергову партію благодійної допомоги для військовослужбовців ЗСУ. Про це повідомляє сайт округи.

3 січня 2018 року до зони проведення АТО у східних областях України відправили матеріальну допомогу для захисників, зібрану на парафіях Камінь-Каширського благочиння.

До збору цього благодійного внеску долучились:

• громади Свято-Іллінського храму та храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Каменя-Каширського;
  • Петро-Павлівська громада села Підцир’я;
  • громада Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків Ліс;
  • громада Свято-Параскевського храму села Осівці;
  • прихожани Свято-Покровського храму села Піщане.

Люди зібрали їжу, запас овочів та фруктів, теплі ковдри та інші речі, щоб допомоги своїм землякам, котрі несуть військову службу в зоні проведення АТО.

Перед відправленням благочинний протоієрей Стефан Михалюк благословив місцевих волонтерів, які перед святом Різдва Христового мають доставити зібрані пожертви українським військовослужбовцям.

За матеріалами: Волинської єпархії