СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ЄПАРХІЯ. Благодійна акція «Блаженні милостиві …»

У період Великого посту в храмах Сєверодонецької єпархії проходить благодійна акція «Блаженні милостиві …». Зібрані кошти підуть на лікування важкохворих дітей, онкохворих і допомогу багатодітним сім’ям.

На території єпархії акція проводиться другий рік поспіль з ініціативи Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Сєверодонецького і Старобільського. Спеціальні ящики для пожертвувань є в кожному храмі. Збір коштів триватиме до Світлого Христового Воскресіння.

Чи не бути байдужим і допомогти в справі милосердя закликає владика Никодим, щоб якомога більше дітей з незаможних родин отримали підтримку.

Нагадаємо, в минулому році на зібрані під час благодійної акції гроші, а це майже 100 тисяч гривень, закупили обладнання для пологового відділення Центральної міської лікарні імені Титова м Лисичанська.

За матеріалами: Сєвєродонецької єпархії