Терміново потрібна допомога священнику

Дорогі брати і сестри, терміново потрібна допомога священнику

В селі Мала Вільшанка Обухівського району власними силами  відновлює церковне служіння молода сім’я о. Олексія Волкова.

Церковним життям вже цікавляться діти з села, проте громада ще не сформована.

Потрібна допомога

Наступає осінь, а значить морози

Старенькі місцями гнилі дерев’яні стіни будиночку священника та церкви вимагають термінового утеплення

Дуже просимо Вас про посильні пожертви. Нагадуємо, що єктенія про будівельників церкви звучить доти, доки існує храм

Ваші імена, будь ласка, надсилайте на Вайбер о Алексія +380930585715

Рахунок для Вашої святої милостині
5168 7453 2121 1978 Приват
Волков Олексій

Спаси нас всіх Христос!

Щорічна благодійна акція “Рюкзачок милосердя – 2021”

Дорогі друзі, браття і сестри!

Напередодні нового навчального року стартує щорічна благодійна акція “Рюкзачок милосердя – 2021”, присвячена великому православному святу – Успіння Пресвятої Богородиці!

Мета акції яку проводить Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань: надати допомогу малозабезпеченим, багатодітним, нужденним родинам у зборі дітей до школи.

Щоб сьогодні зібрати дитину до школи, забезпечивши їй, як мінімум, рюкзак і стандартний набір потрібно не менше 1000 грн !, не кажучи про те, що необхідні також шкільна форма, підручники та інші додаткові шкільні приладдя.

Щорічно близько ста дітей отримують допомогу завдяки Вашій підтримці.

У цьому році так само готуємо набори розвиваючих ігор, досліди з хімії та фізики, 3Д ручки для дитячих будинків в різних регіонах України.

Просимо Вас приєднатися до участі в акції у зручний для вас спосіб:

а) придбати та доставити канцелярські товари до Центру Гуманітарної Допомоги; Киево-Печерская Лавра корпус 70а,

б) перерахувати кошти на рахунок Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань із зазначенням платежу “Рюкзачок Милосердя”:

Р/р  UA173206490000026000052664282

МФО 320649 ПАТ КБ

ПриватБанк ЄДРПОУ 40721804

Або на карту ПриватБанку: 5169 3305 2147 1273

Наш сайт: https://blago.church.ua/

Будь-яка допомога, надана Вами, буде значною підтримкою для цих дітей!

Благослови Вас, Боже!