Віряни Рівненщини передали домашні страви для захисників на передову

Михайлівська парафія УПЦ села Зоря на Рівненщині з початку російського вторгнення майже щотижня готує страви для українських воїнів.

14 березня у Бахмут та інші бойові точки відправили чергову допомогу українським захисникам, повідомляє пресслужба єпархії.

Цього разу невтомні зорянські господині наготували надзвичайно велику кількість домашніх страв.

50 жінок, вірянок УПЦ, трудилися впродовж доби, аби напекти у печі пирогів, наліпити вареників, чебуреків, наварити плову, приготувати салати.

Начинку на пироги, сало, олію зносили усім приходом. Готували страви у церковній хатині, у сільскій печі, розповідають, все з молитвою та турботою про кожного українського воїна, аби вони на фронті змогли відчути тепло та турботу.

Усе приготоване Михайлівська парафія села Зоря передала у Бахмут для українських захисників через волонтерів Зорянської ОТГ.