Гуманітарна допомога жителям Херсонщини

На Тернопільщині віряни УПЦ зібрали кошти на авто для ЗСУ

Духовенство та віряни Тернопільсько – Кременецької єпархії Української Православної Церкви зібрали кошти та придбали позашляховик для захисників України.

Авто доставили військовим на передову, повідомляє пресслужба Тернопільської єпархії.

«Милістю Божою і Вашими святими молитвами був доставлений куплений за кошти наших парафій і освячений митрополитом Сергієм, позашляховик та інші необхідні речі які просили наші військові. Також до єпархіального управління Запорізької єпархії УПЦ, були доставлені продукти які вкрай необхідні їм у цей непростий час», – поділилися у єпархії.

На зворотньому шляху, по проханню військовослужбовців до Кременця був доставлений інший позашляховик, який потребує капітального ремонту двигуна.