Виробництво та гуманітарна допомога ЗСУ вірянами Ніжинської єпархії

На Хрестовоздвиженській парафії Срібного віряни щодня виготовляють усе необхідне для воїнів

З благословення митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента 15 березня 2023 року була організована чергова поїздка на передову до наших захисників.

Настоятель Хрестовоздвиженського храму смт. Срібне Прилуцького району протоієрей Іоанн Багмет разом із парафіянами виготовили та передали воїнам на передову маскувальні сітки, окопні свічки, шкарпетки, засоби гігієни, ліки, картоплю, консервацію, а головне – приготували домашні смаколики для воїнів.

На передову гуманітарний вантаж доставили парафіяни Ляшенко Валентина, Супрунов Володимир та Степанюк Наталія.

Зазначимо, що з перших днів повномасштабної війни настоятель та парафіяни Хрестовоздвиженського храму смт. Срібне на постійній основі надають допомогу воїнам ЗСУ: плетуть маскувальні сітки, виготовляють окопні свічки, збирають і передають продукти харчування, ліки, одяг, засоби гігієни, обладнання, допомагають коштами нашим захисникам та їх родинам. Парафія також тісно співпрацює із місцевими підприємцями, магазинами, аптеками та жителями навколишніх населених пунктів задля допомоги військовим.

Пресслужба Ніжинської єпархії: http://orthodox.cn.ua/2023/03/23/4-34/