У Одесській єпархії завершено панахиду та для безхатченків та нужденних

У одеському храмі УПЦ звершили панахиду для безхатченків та нужденних

У Одесі у храмі Божої Матері «Усіх скорботних Радість» звершили традиційну панахиду для нужденних та безхатченків.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ  з посиланням на Фейсбук Марфо-Маріїнської обителі,

панихида для знедолених людей, стала вже доброю християнською традицією у період Великого посту.

Сестри милосердя Марфо-Маріїнської обителі Одеси разом із знедоленими, безхатченками, – усіма, хто багато років годується у їдальні для малозабезпечених людей на території обителі, помолилися за покійних родичів, друзів, за тих, кого вже нікому згадати.

Заупокійне богослужіння звершив духівник обителі і настоятель храму протоієрей Іоанн Горіа.

«Вже понад 10 років ми звершуємо панахиди для знедолених, бідних людей, яких ми закликаємо прийти до Церкви та помолитися за близьких. Часто коли людина живе на вулиці, відбувається руйнація особистості, а після таких служб безпритульні почуваються потрібними, відчувають себе людьми, у них виникає потреба діяти, щось робити», – вважає отець Іоанн.

За словами священника, важливо у кожній знедоленій людині побачити Бога, постаратися підтримати та допомогти.

«У кожного в спогадах назавжди залишаються найдорожчі, яких вже немає поруч. Загальна молитва вийшла не безкінечно скорботною. А з любов’ю і надією на спокій і примирення дійсності з Вічністю, на Божу милість та прощення. Але головне, за що дякували присутні, що до них поставилися як до людей», – поділився отець Іоанн Горіа.

Після панахиди сестри милосердя роздали безхатченкам коливо і продукти.