КИЇВ. Галерея “Соборна”. “Сьогодні ти керівник, а завтра можеш не мати куска хліба на столі!”

Холод Валентина Прокопівна. волонтер “Руки милосердя”
” Холод Валентина Прокопівна. волонтер “Руки милосердя”

“Нагодуй голодних і спраглих, відвідай хворих, не забудь ув’язнених у темниці, пожалій змучених, утіш тих, хто у смутку, будь милосердним, покірливим, тихим, довготерпеливим, співчутливим, незлопам’ятним, побожним, істинним, благочестивим, щоб Бог прийняв твій подвиг і удосталь дарував плоди покаяння», – навчав святий Василій Великий.

“Мене звати Холод Валентина Прокопівна. Два з половиною роки тому я прийшла в Свято – Андріє – Володимирський храм помолитися і в цьому місці відчула, що моє життя зміниться. Так і сталося! Я познайомилась з багатьма чудовими людьми та стала частинкою громади кафедрального собору УПЦ, що будується у наші столиці. І в один прекрасний день в нашому просвітницькому центрі (галерея “Соборна”), його керівник Ксенія Вікторівна, запропонувала усім бажаючим стати волонтерами і допомагати ближнім.

Я була в перших рядах, адже моє серце завжди було відкритте до благих вчинків. У кожного із наших волонтерів є людина якою ми опікуємось, в тому числі приносимо продуктові набори, які щотижня надає благодійник. Я опікуюсь Засульською Тамарою Михайлівною 1932 року народженя, з якою я знайома з молоду. Вона трішки старша від мене, але нашій дружбі це незаважало. В похилому віці вона почала хворіти в один момент в неї лікарі діагнозували глаукому, а два роки тому вона повністю осліпла. З нею я знайома з 1980 року, коли вона працювала у нас на заводі начальником відділу землеробства. Пенсію вона отримує маленьку недивлячись на посаду замолода. І тепер від тої яскравої, акуратної та активної жінки залишилась дуже мало. Ми проживаємо в одному будинку. Я зі свого життєвого досвіду можу сказати стовідстотково, що ніхто із нас незастрахований від такої біди на старості. Плани у неї були великі на майбутнє, але життя показує своє. Я впевнена, що їй як нікому потрібна підтримка та допомога. Слава Богу, що існує наш волонтерський проект “Руки милосердя” та є небайдужі люди, які можуть підтримати і допомогти – благодійники. Дякую вам від щирого серця і від імені Тамари Михайлівни.” –волонтер благодійного проекту “Руки милосердя”, Валентина Прокопівна Холод.

Долучитись до проекту можна за тел: (044) 529 03 59 (понеділок з 15:00 до 18:00). Незабуваймо, що для волонтера дуже важливо бути комунікабельним, відкритим і готовим допомогти в будь-якій ситуації.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: Галерея “Соборная”