КРЕМЕНЧУЦЬКА ЄПАРХІЯ. Організовано роботу нового центру для вимушених переселенців

foto0589

25 листопада, з благословення єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая, у. Кременчуці Православним братством святителя Миколая Чудотворця було організовано новий гуманітарний центр для вимушених переселенців зі сходу України.

Як розповідає його організатор, протодиякон Віктор Дудніченко, заклад знаходиться в Свято-Троїцькому храмі та завдяки допомозі парафіян вже зібрана деяка кількість одягу для дорослих та дітей.

На даний момент є особлива необхідність зібрати продукти харчування – консервацію, овочі, фрукти, крупи, борошно, макаронні вироби, соняшникову олію; медикаменти, посуд, миючі засоби для посуду і побутову хімію, зубну пасту, туалетний папір, серветки, памперси, креми, шампуні, засоби особистої гігієни, мило, канцтовари, електропобутову техніку, меблі, одяг для дорослих, дітей і підлітків, взуття, головні убори та інше.

Всечесні отці, брати та сестри!!! Якщо у когось є можливість допомогти – просимо звертатися за телефоном координатора центру:  067-893-94-39.

Розклад роботи гуманітарного центру:

– Середа з 16:00 до 19:00;

– Субота з 11:00 до 15:00

З посиланням на офіційний сайт Кременчуцької єпархії.

foto0590