Місія «Милосердя без кордонів» влаштувала низку вистав для дітей зони АТО

image_1-3-1024x768Міжнародна гуманітарна Місія «Милосердя без кордонів», яку очолює священик Української Православної Церкви протоієрей Захарія Керстюк, в період з 28 лютого по 4 березня 2016 року організувала серію концертів для дітей, що проживають у населених пунктах вздовж лінії розмежування зони АТО.

До групи волонтерів Місії «Милосердя без кордонів» (МБК) долучився молодіжний аматорський театр «ABRI», який під керівництвом волонтера Місії, артистки опери і балету Анастасії Нікітіної, виконав для дітей музичну виставу «Аліса у Задзеркаллі» у 11 населених пунктах зони АТО, серед яких Мар’їнка, Красногоровка, Новотроїцьке, Володимирівка та інші. Окрім дітей вказаних населених пунктів, виставу змогли відвідати діти-сироти двох дитячих будинків Маріуполя та дитячого будинку Великоновоселівки.

Вся вистава, разом з декораціями, костюмами і необхідним реквізитом були підготовлені власними силами Місії. Було навіть розроблено спеціальні декорації, що нагадували гігантську ілюстровану книгу і полегшували монтаж/демонтаж конструкції.

У перші три дні кожен маленький відвідувач отримував від казкових персонажів вистави солодкий подарунок. Всього таких подарунків організаторами було заготовлено три тисячі. За попередніми підрахунками такої кількості мало б цілком вистачити для всіх дітей. Проте, насправді кількість дітей значно перевищила очікувану, адже кожна вистава проходила з аншлагом і до кінця третього дня подарунки закінчилися.

На сьогоднішній день, Місія МБК звершила 22 гуманітарні поїздки до зони АТО, під час яких транспортувала та роздала у буферній зоні 1399 тон різноманітних гуманітарних вантажів.

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу