РІВНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ. Допомога лікарні та малозабезпеченим родинам продуктами харчування

12674748_647527055386485_361750047_oМинулого місяця, коли православний люд активно відзначав цикл різдвяно-новорічних свят, клірики Здолбунівського благочиння УПЦ трудилися на славу Божу. Сотні нужденних отримали допомогу, зібрану спеціально для них у храмах Здолбунівщини. Збір продуктів священики оголосили ще напередодні Різдва. Сільські люди на такі прохання відгукуються охоче: приносять картоплю, буряки та моркву, консервацію, навіть гроші.

Перед тим, як розвозити пожертви, розповідає отець Василь Начев, один із ініціаторів благодійності, склали списки тих, кому нині насправді сутужно. – Виявилося, що є понад двадцять малозабезпечених сімей, котрі живуть за межею бідності. У багатьох родинах є діти-інваліди, і вони не тільки хочуть їсти, а й потребують коштів на ліки, що, зачасту, неспроможні придбати, – говорить священик.

Окрім того, маючи за плечима досвід благочиння Рівненського району, що допомагало лікарням в обласному центрі, біля двох тонн картоплі завезли і в Здолбунівську районну лікарню. Потреба там була, – про це у телефонній розмові повідомив заступник головного лікаря.

Два останні роки країна, насправді, потерпає не тільки від бойових дій, що точаться на Сході, але й від різкого падіння економіки, росту валюти, непосильних комунальних платежів і мізерних зарплат. Найважче у цій ситуації виживати у складних реаліях сьогодення малозабезпеченим родинам, людям похилого віку, які проживають у містах та не мають додаткових джерел доходу. Настоятель храму у селі Глинськ Здолбунівського району отець Василь Начев переконаний, що сьогодні, як ніколи, церква має бути у стадії повної готовності прийти на допомогу таким людям.

За матеріалами сайту: Рівненської єпархії