ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ. Седлищенські волонтери у Володимир-Волинській військовій частині.

b.800.600.0.1.stories.content.2016.03_2016.01.00Ось у котре наші Седлищенські волонтери іще раз підтвердили про те, що вони не забувають про наших захисників. Цими днями було організовано поїздку до Володимир-Волинської військової частини організаторами якої стали настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Ігор Тимощук та сільський голова Микола Ваврищук.

В цей день зустрічали наших волонтерів на КПП Володимир-Волинської (14 бригади) отець Олексій Шаран – старший капелан Володимир-Волинської єпархії, старший лейтенант Король Ярослав Ігоревич та солдат Віталій, які і провели екскурсію для учнів Седлищенської ЗОШ І-ІІ ступеня та їхнього вчителя Михайла Хомича.

Пізніше до екскурсії долучився Ігор Іванович – полковник у відставці. Юні патріоти побували і в казармі, і в місцевому музеї «Бойового шляху» 51-ї бригади. Відвідали і місця розстрілу місцевих офіцерів у німецько-фашистській війні, де встановлено пам’ятний знак.

Гуртом відвідали капличку Святого О. Невського, де отець Олексій разом з дітьми помолились за наших захисників, а по завершенню молитви дітям подарував іконки «Божої Матері» привезені з Віфлеєму.

Під час огляду військової техніки котра побувала в зоні АТО учні мали можливість сфотографуватися коло справжнісіньких БТР та танків. Цікавою та захоплюючою була розповідь про дану техніку.

Та найбільшим щемом в душі пройшла зустріч Михайла Тишика жителя с. Седлище, котрий проходить службу у даній частині з його донечкою та сином, в котрого днями був день народження. Чи не найбільшим подарунком до свята була для Ростислава ця зустріч з рідною людиною, яку дала хлопцеві ця поїздка. В момент їхньої зустрічі очі сльозилися у всіх, і дорослих і дітлахів.

На завершення всі подякували за змістовну екскурсію та побажали мирного неба над головою нашим захисникам. Ну і звичайно, як годиться в гості не їдуть з порожніми руками, от і наші мандрівники передали від громади с. Седлище продукти харчування, різноманітні домашні смаколики, дитячі малюнки з найкращими побажаннями для воїнів АТО, а бібліотекар бібліотеки-філія с. Седлище в свою чергу передала невеличку бібліотечку книг, які бодай на хвилинку, можливо, допоможуть нашим захисникам відволіктись від страшних подій сьогодення.

Військовослужбовці щиро подякували за гостинці, за трудящі руки Седлищенських господинь: «Нехай Господь Бог вертає вам з вторицею».

В цей день наші подорожуючі іще мали нагоду відвідати Свято-Успенський кафедральний собор та Свято-Успенський Зимненський монастир, де щиро молились за мир у країні та приложились до ікон.

З радістю та переповнені гарних емоцій повертались додому. Хай буде мир у на всій землі і в наших душах!

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу

За матеріалами сайту: Володимир-Волинської єпархії